Page Authority Checker


En fazla 20 Link girin (Her bir link ayrı bir satırda olmalıdır)İşleme...


 
Yeni URL'yi deneyin

Hakkında Page Authority Checker

Page Authority Checker nedir?

Sayfa Yetki Denetleyicisi olarak açıklayabileceğimiz Page Authority Checker ile tanışın!

Yetki, SEO uzmanlarının çoğu için kritik öneme sahiptir. Kaliteli içerik oluşturma ve bağlantı kurma gibi en yaygın SEO stratejileri yalnızca otoriteyi geliştirmek amacıyla yapılır. Ancak, yalnızca otorite arama görünürlüğünü sağlayamaz; sorgu ile bağlamsal alaka düzeyi de gereklidir, fakat şüphesiz genel SEO performansının güçlü bir göstergesidir.

PAGE AUTHORITY (SAYFA YETKİ DENETİMİ) HAKKINDA

Sayfa yetkilisi, sadece tek bir sayfa için veya sadece web sitenizin tek bir URL'si için hesaplanan ana web sitesi sıralama ve derecelendirme faktörlerinden biridir. Sayfa yetkilisi, ilk olarak MOZ tarafından tanıtılan ve aslında bir web sayfasının tahmini sıralama kapasitesi olan bir terimdir. Ayrıca, bir sayfa otoritesi ne kadar yüksek olursa, belirli bir sayfanın arama motoru sonuçlarında, özellikle Google'da sıralama kapasitesinin o kadar yüksek olduğunu düşünmelisiniz. Bu nedenle, sayfa otoritenizi herhangi bir kaliteli sayfa otoritesi denetleyicisi veya PA denetleyicisi kullanarak kontrol etmek, sayfanızın ne kadar güçlü olduğu ve SEO'ya ne kadar çaba sarf etmeniz gerektiği konusunda size fikir verebilir.

Şimdi, PA hakkında bir fikriniz olduğuna göre bunu nasıl bulacağınız sorusunu cevaplayalım. Bunun için, PA denetleyicisi aracı olarak da bilinen iyi bir sayfa yetkilisi denetleyicisine ihtiyacınız olacak. Bu noktada devreye Page Authority Checker aracı giriyor.

SAYFA VE ETKİ ALAN YETKİLİSİ FARKI

Moz tarafından oluşturulan hem doğrudan hem de dolaylı birçok yetki ölçüsü vardır. En dikkat çekici ve yaygın olarak kullanılanlar PA ve DA'dır. Sayfa yetkilisi denetleyicisi aracı için bir sayfadaysanız, etki alanı yetkisi ile sayfa yetkisi arasındaki farkı da bilmeniz gerekir. Sayfa yetkilisi size yalnızca bir sayfanın tahmini sıralama gücünü verirken; etki alanı yetkilisi, tüm etki alanı veya alt etki alanının görünürlüğü ve sıralama gücü için bir ölçüdür. DA veya PA'yı herhangi bir etki alanı veya sayfa yetkilisi denetleyicisi yardımıyla kontrol edebilirsiniz.

SAYFA OTORİTESİ NASIL ARTIRILIR?

Sayfa yetkinizi geliştirmenin bazı yöntemlerine göz atalım:

  • Her şeyden önce, yüksek yetkiye sahip etki alanında bir sayfa oluşturun.
  • Belirli bir sayfanın içeriğinin oldukça alakalı, ayrıntılı ve intihal içermeyen olduğundan emin olun.
  • Sayfanızın tamamen SEO için optimize edilmiş ve işlevsel olduğundan emin olun.
  • Sayfaya ve sayfaya iç bağlantı dahil edilmelidir.
  • Hem bağlantı alaka düzeyi hem de dış kaynak otoritesi açısından mümkün olduğunca yüksek kaliteli gelen bağlantılar elde edin (verilen sayfanıza işaret etmelidir).
  • Web sitenize yönlendirebilecek kötü bağlantıları kaldırmayı unutmayın.
  • En az bir kere, herhangi bir sayfa otorite denetleyicisi kullanarak (Page Authority Checker'ı öneririz) PA puanınızı düzenli olarak kontrol edin.

PAGE AUTHORITY CHECKER NASIL KULLANILIR?

Page Authority Checker aracı ile hızlı ve güvenilir bir şekilde sayfa otoritesini öğrenebilirsiniz. Analiz etmek istediğiniz sayfa URL’sini girerek işlemini gerçekleştirebilir; ayrıca, her sayfaya işaret eden toplam bağlantı sayısına ek olarak, bağlantı etki alanlarının sayısını da öğrenebilirsiniz.