Çoğu marka ve işletme, kullanıcılarından hızlı ve güvenilir görüşler elde etmek için Google Anketleri kullanır. Bu anketleri sunan yayınlar Google Opinion Rewards programı ile bundan para kazanabilir.
Binlerce yayıncıdan oluşan bu ağa katılabilir ve içeriğinizden artan gelir elde edebilirsiniz.
USA Today Yayıncılarının Google Opinion Rewards kullanarak sitelerinden nasıl para kazandığını görmek için bu Gannett örnek olay incelemesi videosunu izleyin.

Nasıl çalışır

Google Opinion Rewards’a katıldığınızda, okuyucularınızdan biri sitenizdeki bir anketi cevaplandırdığı her seferde ödeme alırsınız. Bu kısa ve kullanıcı dostu soru açılır sayfalarını ziyaret ettiğiniz başka sayfalarda görmüş olabilirsiniz. Bir yayıncı olarak anket istemcilerinin nerede ve ne sıklıkla belireceğini olduğu gibi, verdikleri yanıtlara karşı anket katılımcılarına içeriğin ne kadarını göstermeyi belirlemek de sizin kontrolünüzdedir.
nasıl çalışır
Google Opinion Rewards, AdSense ağından ayrıdır, yani katılmak için AdSense reklamları yayınlamanız gerekmez. Ancak, tamamlanmış anketler karşılığında ödeme alabilmeniz için aktif bir AdSense hesabına sahip olmanız gerekecektir.

Hesabınızı oluşturun