Anahtar kelime analizleri yapılmadan SEO çalışmalarına başlanamaz. Anahtar kelime seçimleri kişilerin isteğine göre belirlenemez. Burada hedef websitesinin mevcut yapısı, gücü ve rakiplerin gücü büyük rol oynar. Yeni kurulan websitelerinde, ilk yılda ilk sayfaya gelebilecekleri kelimeleri seçmek, bu analizlere bağladır.

Zayıf içeriği bulun ve düzeltin.

Her sayfada konuya özel akademik içeriğe yer verin

Sanal otoritenizi özenle geliştirin.

Geri bağlantılar için yüksek kaliteli iş ortaklarına ulaşın.

HTTPS şifrelemesine geçin.

SEO’daki sıralamalar, bir web sitesinin arama motoru sonuçları sayfasındaki konumunu ifade eder. Bir web sitesinin SERP’te arama terimiyle alaka düzeyine veya sayfaya işaret eden geri bağlantıların kalitesine bağlı olarak daha yüksek görünmesini etkileyen çeşitli sıralama faktörleri vardır.

Vizyonumuz :

Son yıllarda giderek daralan piyasa koşullarında, müşterilerini arttırmak isteyen firmalar için internet siteleri çok önemli bir rol oynamaktadır. Sadece internet sitenizin olması hedef kitlenizin size ulaşmasını sağlamamaktadır. Önemli olan, internet sitenizin istediğiniz anahtar kelimelerde Google Optimizasyon çalışması ile 1. sayfada yer almasını sağlamaktır.

Teknoloji Danışmanlığı

Tüm müşterilerimize istediği taktirde, teknoloji anlamından yapılacak tüm gelişmeler ile birlikte komple danışmanlık hizmeti veriyoruz. Hiçbir bir müşterimizi teknolojinin gerisinde kalmasına izin vermiyoruz.

Analiz

Her müşterimize özel SEO analiz raporları çıkartarak, mevcut projemiz ile birlikte, tüm rakip analizleri ile sektör hakkında müşterimizi bilgilendiriyoruz.

Link Building

Referans link alımlarında, özel ahrefs analizleri ile link alınan tüm kanalları analiz ederek, projeye zarar verecek tüm siteleri proje dışında

SEO Eğitimi ve Seminerler

Ajans dünyası, Şirketler veya Üniversitelerden gelen tüm eğitim seminerleri tekliflerine açığız. Bu konuda elimizden gelen tüm desteği verebiliriz.

Bana Destek Olabilirsiniz: https://kreosus.com/seouzmani

https://codepen.io/Yemliha-Toker