Domain Authority Checker


En fazla 20 Link girin (Her bir link ayrı bir satırda olmalıdır)İşleme...


 
Yeni URL'yi deneyin

Hakkında Domain Authority Checker

Domain Authority Checker Nedir?

Etki alanı yetkili denetleyicisi Domain Authority Checker aracının özelliklerine ve nasıl kullanıldığına bir göz atalım.

Domain Authority Checker aracı, bir web sitesinin DA puanını kontrol etmenizi sağlar. İstediğiniz web sitesinin URL'sini arama kutusuna yapıştırıp "Yetkiyi Kontrol Et" düğmesine basarak işlemi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Domain Authority Nedir?

Tüm web siteleri eşit olarak derecelendirilmez. Bazıları diğerlerinden daha fazla “saygı ve itibar” taşıyor. Bazıları hala çıkış kazanmaya çalışıyor, bazıları yıllardır çevrimiçi olarak varlığını sürekli sürdürüyor bazıları ise daha bu yıl kayıt yaptırdı. Web siteleri arasında var olan bu eşitsizlik, bir derecelendirme sistemine duyulan ihtiyacı doğurmaktadır ve Domain Authorıty (DA) denir.

Site DA, moz.com tarafından geliştirilen ve bir web sitesinin belirli bir konu alanı veya endüstrisi için “gücü” ve alaka düzeyine işaret eden bir puandır. Genellikle sıfır ile 100 arasında değişen, bir web sitesinin arama motoru sonuç sayfalarında (SERP'ler) ne kadar iyi olacağını tahmin eden logaritmik bir puan ölçeğidir. Puan sayısı arttıkça, bir web sitesinin DA'sı da artar.

Web sitesi DA bize tüm alanın veya web sitesinin genel sıralama potansiyelini anlatırken, sayfa yetkilisi (PA) tek bir web sayfasının sıralama potansiyelini gösterir. Her ikisini de kontrol etmek için araç gerekir.

Akıllı pazarlamacılar, web sitelerinin hakimiyet oluşturma ve arama motoru sonuç sayfalarında (SERP) daha iyi sıralama elde etme yetkisini sürekli izler ve geliştirir. Ayrıca, kartlarını daha akıllıca nasıl oynayabileceklerini öğrenmek için rakiplerinin site DA'sına da takip ederler. Domain Authority Checker, web sitelerinin Moz DA'sini kontrol etmek için web'deki en iyi ve en popüler ücretsiz araçtır. Ücretsiz Domain Authority Checker aracın kullanımı eğlencelidir ve size herhangi bir web sitesinin istediğiniz anda doğru DA'sını gösterecektir.

Domain Authority Checker aracı, sitelerinizin yalnızca DA'sını göstermenin ötesine geçer. Ayrıca bu alanın sayfa yetkilisini Moz rütbesi ile birlikte gösterir. Bir sonraki bölümde daha bilgilendirici bir sonuca neden olacağınız seçenekler gösterilecektir; yani geri bağlantılar, etki alanı değerlendirmesi ve web sitesi SEO puanı... Peki, web sitenizin veya bir rakip firmanın etki alanı yetkilisini kontrol ettikten sonra, verilerle ne yapmalısınız?

  • Sektörünüzdeki benzer web siteleriyle karşılaştırırken web sitenizin konumunu belirlemek için kullanın
  • Pazarlama çabalarınızın karşılığını alıp almadığınızı kontrol etmek için kullanın
  • Rakiplerin nasıl üst üste olduklarını belirlemek için kullanın (nişinizde kim olduğunu görün!) Böylece markanızı kazanmak için nasıl konumlandıracağınızı bilirsiniz.
  • Daha etkili bir SEO yapmak için kullanın
  • Misafir bloglama gibi stratejileri kullanarak kaliteli geri dönüşler için nereye gideceğinizi bilmek için iyi bir otorite web sitesi bulmak için kullanın.