Backlink Maker

Arama motoru optimizasyonu

Backlink Maker


Bir alan adı girin



İşleniyor...

Hakkında Backlink Maker

Backlink Maker ne için kullanılır?

Web siteleri için büyük önem taşıyan Baclink Maker, çok sayıda trafiği sitenize çekebilmeniz için kullanılır. Kısaca sitenize Page rank sağlamak için en kullanışlı yöntemdir.

Geri bağlantı olarak tanımlayabileceğimiz Backlink'ler, arama motorlarında ve Google'da üst sıralarda yer almak için en önemli faktörü oluşturur. Başka bir deyişle, trafiğe ihtiyacınız varsa, aramanız gerekir. Ve arama yapmak için de Backlink Maker yani geri bağlantılara ihtiyacınız var demektir.

Web sitenize yüksek kaliteli geri bağlantılar oluşturmak uzmanlık gerektiren titiz bir görevdir. Arama motorlarının üst sıralarında yer alan rekabet, bu web siteleri arasında günden güne daha da sertleşmeye devam ediyor. Üst sıralara çıksanız bile devamlı olarak orada kalmanız için de emek sarfetmelisiniz. Bu nedenle, aramanın en tepesine çıkıp orada kalmak için kullanabileceğiniz her meşru taktiği (içerik, geri bağlantılar vb.) kullanmanız gerekir. Peki, Backlink Maker nasıl yaratılır?

Web sitenize anında kaliteli geri dönüşler alabilmek için bir numaralı araç olarak gösterilen Backlink Maker; SEO'nun en iyi uygulamaları göz önünde bulundurularak ve Google’ın tavsiye ettiği bağlantı kurma kurallarına uygun olarak inşa edilmiştir. Birkaç saniye içinde çok sayıda orijinal, kaliteli geri bağlantı oluşturabilirsiniz. Bunun için web sitenizin URL’sini girip bir düğmeye tıklamak dışında hiçbir çaba göstermeniz gerekmez.

BACKLINK MAKER NİÇİN ÖNEMLİDİR?

Sitenizdeki kaliteli Backlink'ler, arama motorları tarafından bir tür öneri olarak görülür veya bağlantıları barındıran sitelerden oy alır. Bu nedenle, saygın ve otorite sitelerden gelen geri bağlantılarınız varsa, arama motorları sitenizi popüler ve değerli görecek, böylece sıralamanızı yükseltecektir. Arama motorları çok iyi kalitede geri bağlantıya sahip web sitelerine daha fazla kredi verir ve bu web sitelerini sonuç sayfalarında diğerlerinden daha alakalı olarak düşünür. Dolayısıyla, çevrimiçi işletmeler için: Daha fazla bağlantı (Backlink Maker) = daha fazla arama trafiği = daha fazla müşteri = gelir.

Backlink Maker'ın kullanımı çok kolaydır. Aracın gövde alanına istediğiniz web sitesinin URL'sini girin. “Backlink Yap” düğmesine tıklayın. Araç hemen size alakalı web sitelerinin bir listesini gösterecek ve daha sonra otomatik olarak listedeki sitelerin her birinden siteniz için geri linkler oluşturmaya başlayacaktır. Bir backlink başarıyla oluşturulduysa yeşil "onay" işaretini görürsünüz; değilse, tümü “Durum” sütununun altında kırmızı bir 'x' işareti görünecektir.