Website Links Count Checker


Bir URL girinHakkında Website Links Count Checker

Website Links Count Checker neden önemlidir?

Web sitelerinde bağlantı sayıları denetleyicisi olarak bilinen Website Links Count Checker aracı, çok basit bir kullanım ile belirli bir web sayfasındaki bağlantı sayısını bulmanızı sağlar.

Web sitesi sahipleri ve web yöneticileri, bir web sitesinin kalitesini sağlamak için web sayfalarındaki dış bağlantılarını düzenli olarak kontrol etmelidir. “Link Farms” kullanımı (yalnızca geri bağlantı üretmek için var olan sayfalar veya web siteleri), arama motoru optimizasyonu için iyi bir seçenek değildir çünkü bu tür bağlantı kurma etkinliklerini tespit edebilen özel bir algoritmaya sahiptirler. Web sitenize, optimize etmenize yardımcı olmaktan çok zarar verebilir. Bu nedenle, link değişimi yapacaksanız, web sitenizin itibarına zarar verebilecek sayfaları kaldırmak için bu link sayısı kontrol aracını yani Website Links Count Checker'ı başlangıç ​​noktası olarak kullanmanız önerilir. Ardından, söz konusu web sayfasının alaka düzeyini manuel olarak gözden geçirerek daha fazla analiz yapabilirsiniz.

WEBSİTE LINKS COUNT CHECKER (BAĞLANTI DENETLEYİCİSİ) NEDİR?

Çoğu web sitesi sahibinin endişe ettiği nokta, web sayfalarında hem iç hem de dış bağlantılar olan linkleridir. Çünkü, bir web sitesinin sahip olduğu kaliteli bağlantı sayısı arttıkça, Google gibi arama motorları tarafından sıralamada öne çıkarılır. Website Links Count Checker, web sayfalarınızın iç, dış bağlantıları ve geri bağlantılarını izlemenize yardımcı olabilir. Ayrıca Dofollow veya Nofollow linkleri olup olmadığını da gösterir. Başka bir deyişle, bu gelen ve giden bağlantılar analiz aracı, arama motoru optimizasyonu için son derece faydalı olan bir sayaç aracıdır. Siz de Website Links Count Checker kullanarak bir web sayfasının kalitesini artırmak için kullanabileceğiniz tüm gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

Website Links Count Checker'ı kullanmak için analiz etmek istediğiniz URL’yi sadece metin alanına girmeniz ve ardından “Kontrol Et” düğmesini tıklamanız yeterlidir. Aracın benzersiz algoritması size şu sonuçları verecektir:

  • Toplam bağlantı
  • Dahili bağlantılar
  • Dış bağlantılar
  • Nofollow bağlantısı
  • Dofollow bağlantıları

Toplam bağlantı: Bir web sitesinin sahip olduğu iç ve dış bağlantıların toplamıdır.

Dahili bağlantılar: Bir web sitesinde bulunabilen link sayfalarıdır.

Dış bağlantılar: Dış bağlantılar ile bir web sitesinin arama motoru optimizasyonundaki sıralaması yükselir. Ancak, tüm bağlantılar spam sitelerle değil, alakalı ve güvenilir web sitelerinde yer almalıdır.

Nofollow bağlantısı: Genellikle tehdit belirtildikçe kırmızı olarak gösterilir. Bir web sitesine yönelik tehditlerin boyutu hala tartışmalıdır. Yine de nofollow linklerinden kaçınmalısınız. Facebook ve Twitter gibi popüler sosyal medya siteleri linkleri otomatik olarak No-follow gösterir.

Dofollow bağlantısı: Bu bağlantı web sitesi için yararlıdır çünkü arama motorlarında iyi bir sayfa sıralaması elde etmenize yardımcı olabilir.