Easy Meta Tag Generator

Arama motoru optimizasyonu

Meta Tag Generator

Site Başlığı
Site Açıklaması
Site Anahtar Kelimeleri - virgülle ayırın
Robotların web sitenizi dizine eklemesine izin verilsin mi
Robotların tüm bağlantıları izlemesine izin verilsin mi
Siteniz ne tür içerik gösterecek
Sitenizin birincil dili nedir

-Opsiyonel Meta Etiketleri-

Arama motorları daha sonra bu sayfayı tekrar ziyaret etmelidir     günler.


Yazar:Hakkında Meta Tag Generator

Meta Tag Generator ne işe yarar?

Etiket üreticisi olarak da bilinen Meta Tag Generator aracı, XHTML ve HTML dokümanlarının başlık kısmında gösterilen; sözcük cümleleri, etiketler veya kapsanan içerik olan Meta Tag'leri oluşturmada önemli bir etkiye sahiptir.

Meta etiketleri,siteniz hakkında meta veriler sağlayan, örneğin gösterim ve diğer açıklama türlerini sağlayan HTML etiketi ürünlerinin türüdür. Bunlar, herhangi bir web sitesi sayfasının HTML etiketinde gösterilen izleyicilerin türüdür ve arama motorlarına bu sayfaların anahtar kelimelerinin ne olduğunu bildirir.

Son derece gelişmiş Meta Tag Generator ile üretilen etiketleri, web dizinleri anahtar kelimeler ve istenen açıklamalara dayanarak arama motorlarında kullanır. Meta Etiketler, bazı web arama araçlarının sizi listelemesi ihtimaline karşı çok önemlidir. Meta etiketlerinizi seçerken hatırlamanız gereken en önemli nokta, her son anahtar ifadenin web sitesi sayfalarınızın materyalini açıkça söylediğini doğrulamaktır. Web sitenizin tamamı ilaç ve doktorlarla ilgiliyse, “çocuk ranzaları” ve “seyahat koçları” gibi anahtar ifadeler kullanmanız manasız olacaktır. Yahoo, Bing ve diğer pek çok hizmet veren siteler, aramaya uygun ve sitenin yapılışıyla bağıntılı olan Meta Tag'lere hala önem vermektedir. Bu sebeple ihtiyacınız olan etiketleri, ücretsiz Meta Tag Generator aracı ile yapabilirsiniz.

META TAG GENERATOR KULLANMANIN AVANTAJLARI

Meta Etiketlerin doğru şekilde yapılması, sitenizin SEO’sunu geliştirmede ve etkinlikleri getirmeleri anlamında büyük önem taşır. SEO alanında, web tarayıcı sıralamasındaki her küçük değişiklik kayda değer bir etkiye sahip olabilir. Meta Etiketleri oluşturmak istiyorsanız, bu noktada emin olmanız gereken en önemli şey, seçeceğiniz terimlerin en iyi şekilde gönderildiği site sayfasına uygulanabilmesidir. Aracı kullanmanın bir başka faydası da geçerli veya yeni site sayfası için Meta anahtar kelimeler, başka bir başlık ve Meta bilgileri eklediğinizde size yasal öneriler verilmesidir.

Meta Tag Generator'u çok kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Bunun için aracı açıp önce web sitenizin adını girin sonra da web sitenizi kısaca bazı kelimelerle açıklayın. Web sitelerinin gerekli anahtar kelimelerini girin, her anahtarı kelime virgülle ayırın. Web sitenizde göstermek istediğiniz içeriğin türünü seçin. “MetaTags Oluştur” yazan düğmeye tıklayın. Web sitenizin dilini seçtikten sonra meta etiketleriniz oluşturulmaya başlanacaktır.