Link Price Calculator

En fazla 100 URL girin (Her URL ayrı satırda olmalıdır)Hakkında Link Price Calculator

Link Price Calculator ile Link Fiyatlarını Öğrenin!

Bağlantı(Link) Fiyatı Hesaplayıcısı olarak bilinen Link Price Calculator, belirli bir etki alanı için tahsil edilmesi veya ödenmesi gereken tahmini fiyatı bulmanıza yardımcı olur.

Link Price Calculator, web sitesi sahipleri ve reklam verenler için çok yararlı bir araçtır. Bu, her ay belirli bir bağlantı için ne kadar ücret alacağınızı veya ödeme yapacağınızı bilmek istiyorsanız, ihtiyacınız olan sistemdir.

Web sitesinin diğerlerinin yanı sıra geri bağlantıları da dahil olmak üzere sıralamasını ve yaşını esas alarak belirleyen benzersiz bir algoritmaya sahip olan Link Price Calculator, belirli bir URL veya metin bağlantısı için aylık olarak ne kadar ücret ödemeniz gerektiğine dair bir tahmin verecektir. Öte yandan, web sitenizi optimize etmek istiyorsanız ve başka bir sitede tanıtılması gerektiğini düşünüyorsanız, bu araç metin bağlantısı reklamı için ne kadar ödemeniz gerektiğini hesaplamanıza da yardımcı olabilir.

LINK PRICE CALCULATOR KULLANIM ŞEKLİ

Link Price Calculator ücretsiz çevrimiçi aracın kullanımı çok kolaydır. Belirli bir bağlantının (URL) fiyatını hesaplamak için gerekli programlama becerileri bilmeye gerek yoktur. Tek yapmanız gereken URL’yi verilen alana girmek ve ardından “Gönder” düğmesine tıklamak. Sonra istediğiniz cevabı kısa süre içerisinde alacaksınız...

Aylık olarak ABD doları cinsinden bağlantı fiyatını hesaplayıp gösteren Link Price Calculator, bununla birlikte web sitesinin yaşı, geri bağlantı sayısı ve Alexa trafik sıralaması gibi bağlantı fiyatları için hesaplama yaparken de göz önünde bulundurmanız gereken bazı bileşenlerdendir. Web siteniz için doğru bağlantı fiyatını almak istiyorsanız bu faktörler önemlidir.

Geçmişte, birçok web sitesi sahibi ve reklam veren, linkler veya metin link reklamları için uygun fiyat tahmininin alınmasında zorluk çekiyordu. Bağlantı fiyatlarını hesaplayan benzersiz bir algoritma kullanan Link Price Calculator'ın geliştirilme amacı da budur. Geri bağlantılar arama motoru optimizasyonunda önemli bir rol oynar, bu nedenle birçok web sitesi sahibinin kalite geri dönüşler için para ödemeye razı olmaları gerekir. Popüler bir web sitesinin ne kadar ücret alacağı hakkında bir fikir edinmek istiyorsanız, sitelerine bir link oluşturmak istiyorsanız işte bunun Link Price Calculator'ı kullanabilirsiniz.

Bağlantının tahmini fiyatını öğrendikten sonra, bağlantılarını satın almak veya satmak isteyen web sitesi sahipleri veya web yöneticileriyle görüşmeye devam edebilirsiniz. Bağlantı fiyatlarının sabit olmadığını, bunların web sitesinin trafiğine bağlı olarak değişebileceğini unutmayın. Popülerlik kazandıysanız ve web sitenize daha fazla ziyaretçi geliyorsa, bağlantılarınızın satış fiyatı da artabilir. Aynı şey, web sitenizin trafiğinin azalması durumunda, bağlantılarınızın fiyatlarını da düşürecektir.