Broken Links Finder


Bir URL girinHakkında Broken Links Finder

 

Kırık Link Bulucu - Broken Links Finder ne işe yarar?

Web sitenize zarar veren kırık bağlantı linklerini web sitenizden kaldırmanız gerekiyor. Öncesinde Broken Links Finder aracını kullanarak sitenizdeki kırık linkleri kontrol edebilirsiniz.

Sizi belirli bir sayfaya götürmesi gereken bir bağlantıya tıkladığınızda, bunun yerine 404 hata mesajı gösteren başka bir sayfaya yönlendirildiyseniz kırık/bozuk bağlantı linkine denk gelmiş olmalısınız. Kırık linkin en yaygın nedenlerinden bazıları şu şekildedir:

  • Web sitesi geçici olarak veya kalıcı olarak kullanılamıyor
  • Web sayfası silindi
  • Permalink web sayfası değiştirildi veya değiştirildi
  • Web sayfası güvenlik duvarı veya benzeri bir yazılım tarafından engellendi

Kırık bağlantılar, kullanıcı deneyimini rahatsız edici hale getirir ve web sitenizin itibarına zarar verebilir. Bir web sitesindeki kırık linkleri tespit edebilmek için Broken Links Finder aracını kullanmanızı tavsiye ederiz. Bu bozuk/kırık bağlantı linki bulma aracı, web sitenizdeki bozuk bağlantıları hızlı bir şekilde bulur. Bu sayede hata neredeyse hemen düzeltebilirsiniz. Broken Links Finder'ı kullanmak için SEO uzmanı veya web yöneticisi olmanız gerekmez, çünkü araç kullanıcı dostu olması ile de ön plana çıkar.

BROKEN LİNK/KIRIK LİNK NEDİR?

Kırık bir bağlantıya genellikle ölü bağlantı da denir. Web sitesi her zaman kullanılamıyor, web sayfası eski, yeni bir etki alanına taşınır ve kaldırıldı ibareleri gördüyseniz kırık link bağlantısı ile karşı karşıyasınız demektir.

Bir web sitesi sahibiyseniz, sitenizi ziyaret edenleri daima memnun etmeniz çok önemlidir. Ayrıca, web sitenizdeki tüm bağlantıların çalıştığından emin olmalısınız, böylece insanlar sitenize güvenebilir. Web sitesi uzun bir süredir güncellenmediğinde, “link çürümesine” yol açabilir, bu web sitesinin birçok kopmuş link içerdiği anlamına gelir. Bu nedenle, bu bağlantıları bozuk bağlantı denetleyicisini kullanarak bu bağlantıları bulmalısınız, böylece tüm hataları tanımlayıp düzeltebilirsiniz. Broken Links Finder, web sitenizdeki tüm kopuk bağlantıları izlemek ve web sayfalarınızdaki bağlantıları güncel tutmak için size yardımcı olacaktır.

BROKEN LINKS FINDER NEDİR?

Web sitenizdeki kırık link bağlantılarını kontrol etmenin en kolay yolu Broken Links Finder aracını kullanmaktır. Araç; web siteleri sahipleri, web yöneticileri ve SEO uzmanları için çok faydalıdır çünkü aramalar için sınır bulunmaz. Ayrıca bu çevrimiçi araç tamamen ücretsizdir ve herhangi bir kayıt gerekmemektedir.

Trafiğin, arama motorlarında iyi bir sayfa sıralamasına sahip olmanın ana bileşenlerinden biri olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, web sitenizdeki tüm bozuk bağlantıların temizlendiğinden emin olmalısınız, çünkü bu sitenizdeki trafiği artırmaya yardımcı olabilir.