Yeminli Tercüme

Yeminli Tercüme

Resmi kurumlarda uluslararası olarak gerçekleştirilecek tüm işlemler için yeminli tercüme talep edilmektedir.

Yeminli tercüme noter yeminli tercümanlar aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Yeminli tercümesi gerçekleştirilen belgelerde yeminli tercüman kaşesi ve imzası bulunmaktadır. Yeminli tercüman kaşe ve imza işleminin ardından evrak talep doğrultusunda noter tarafından tasdik edilebilmektedir.

Vize ve Vatandaşlık İşlemleriniz İçin…

Çeviri Çözümleri şirketi müşterilerimizin vize ve vatandaşlık süreçlerinde resmi kurumlar tarafından talep edilen belgelerin yeminli tercümesini gerçekleştiriyoruz.

Bu doğrultuda kimlik, aile cüzdanı, pasaport, nüfus kayıt örneği vb. belgeler için uzman tercüman kadromuzla çeviri hizmeti veriyoruz. Böylelikle müşterilerimizin uzun ve zahmetli gibi görünen işlerini kolaylaştırıyoruz.

Çalışma ve İkamet İzni Süreçleriniz İçin…

Ülkemize çalışmak ve ikamet etmek üzere gelen yabancı vatandaşların çalışma ve ikamet izni süreçlerinde kaliteli ve güvenilir yeminli tercüme hizmeti sağlıyoruz.

Bu kapsamda ikametgah belgesi,  diploma, transkript, geçici mezuniyet belgesi, doğum belgesi vb. belgelerin çevirisini gerçekleştiriyoruz.

Böylelikle yabancı uyruklu vatandaşların ikamet edebilme ve istihdam kazanabilme şanslarına katkı sağlıyoruz.

Eğitim ve Sağlık Başvurularınız İçin…

Eğitim almak üzere yurtdışına giden öğrenciler için öğrenci belgeleri tercümesi hizmeti sağlıyoruz. Uygun fiyatlarımız ve acil tercüme hizmetimizle öğrencilerin zamandan ve paradan tasarruf etmelerine katkıda bulunuyoruz.

Sağlık turizmi amacıyla ülkemize gelen yabancı vatandaşlar için hasta yatış belgesi, refakatçi izin belgesi ve medikal raporlarının yeminli tercümesini gerçekleştiriyoruz.

İnsan sağlığının ve eğitiminin ne denli büyük bir öneme sahip olduğunun bilincinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bankacılık İşlemlerimiz İçin…

Çeşitli mali riskleri ve fırsatları barındıran finans sektörü kürsel bir nitelik taşımaktadır. Bu kapsamda birçok kişi veya kurumun bankacılık işlemlerinde yeminli tercümeye ihtiyaç duyulmaktadır.

Çeviri Çözümleri olarak birey ve kurumların bankacılık süreçlerinde finans sektöründe deneyim ve bilgi sahibi tercümanlarımızla finansal yeminli tercüme hizmet veriyoruz.

Yurtdışına açılmak ve pazar payını büyütmek isteyen şirketler için bilanço, mizan, yıllık rapor, sigorta poliçesi ,gelir tablosu gibi içerikleri tercüme ediyoruz.

Tüm Diller ve Tüm Terminolojilerde Yeminli Tercüme Hizmeti…

İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça ve Arapça başta olmak üzere birçok dilde tercüme hizmeti sağlıyoruz. Aynı zamanda tıbbi, teknik, hukuki, akademik, finansal, ticari başta olmak üzere birçok terminolojide uzman ve deneyimli yeminli tercümanlarımızla hizmet sağlıyoruz.

Dil skalamızı geniş tutarak müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına yanıt veriyoruz. Terminolojinin çeviri süreci için sahip olduğu önemin bilincinde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Bu noktada uzmanlık alanı bulunan tercüman kadrosu oluşturuyor ve terminoloji sözlükleri oluşturuyoruz.

Yaptığımız alan yazın taraması, araştırmalar ve incelemelerle terminoloji çalışmasına katkı sağlıyoruz.

Odak Noktamız Müşteri Memnuniyeti…

Güvenilir, kaliteli ve hızlı tercüme hizmetimizle müşterilerimizin memnuniyetini hedef alıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyet düzeylerini arttırmak adına her geçen gün kendimizi daha çok geliştirip, iyileştiriyor ve yeniliyoruz.

EN15038 Hizmet Kalite Standartlarını çalışmalarımızın metodolojisi olarak görüyoruz. Teklif ve teslimat süreci dahil bu standartlar doğrultusunda tüm çalışmalarımızı yürüyoruz.

Yılların deneyimine sahip ekibimizle müşterilerimizin tüm tercüme süreçlerini kolay ve hızla bir hale getiriyoruz.

Çeviri Çözümleri olarak yeminli tercüme hizmetimi her daim eksiksiz ve doğru bir şekle gerçekleştirmenin garantisini veriyoruz. Tercümesini talep ettiğiniz belgelerinizin tercüme sürecinde çalışmalarımızı büyük hassasiyet, dikkat ve özen içerisinde gerçekleştiriyoruz.

Yeminli tercüme hizmetimiz hakkında detaylı bilgi için ceviricozumleri.com  adresinden bilgi alabilirsiniz. İlaveten 0553 910 31 32 ve 212 221 45 21 numaralı telefonlarımızdan kurumsal müşteri temsilcimizle iletişim kurabilirsiniz.

blog author

SEO Uzmanı Yemliha Toker

Author

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.

Leave a Comment