Kurumsal Seo Danışmanlığı ve Marka Bilinirliği

Kurumsal Seo Danışmanlığı ve Marka Bilinirliği

Kurumsal SEO bir firmanın kurumsal kimliği ve kalitesi ön planda tutularak yapılan SEO Çalışmalarının genel adıdır. Kurumsal SEO Çalışmalarını diğer çalışmalardan ayıran en önemli özelliği yapılan çalışmaların kısa vadeli bir trafik yükselişini hedefleyerek değil, uzun vadeli ve marka bilinirliği ile müşteri memnuniyeti baz alınarak yapılıyor olmasıdır.

Markanızın bilinirliği ve kalitesi ile doğru orantılı olarak yapılacak SEO Çalışmaları ile uzun vadeli ve başarılı işler ortaya koyabilirsiniz. Sitenize giren kullanıcının sizi tanımlarken ortaya koyacağı algı sizin o müşteri ile uzun yıllar sürecek olan ilişkinizin temellerini atacaktır.

Marka olmak günümüzde oldukça zorlu ve uzun bir süreç. Bunun farkında olan firmalar çocuklardan başlayarak kendilerini sevdirecek projeler ve reklam kampanyaları ile geleceğe yatırım yapıyorlar. Turkcell gibi markalar ortaya koydukları reklam çalışmaları ile kendi bilinirlikleri kadar beğenilirliklerini arttırmaya çalışıyorlar. Sizde markanızı uzun yıllar ayakta duracak başarılı bir marka olarak geleceğe taşımak istiyor iseniz kısa vadeli çalışmalardan uzak durarak algı altı pazarlama ve sunum teknikleri ile hareket etmelisiniz.

Bilinenin aksine SEO Sadece arama motoru optimizasyonu değildir. Arama motoru optimizasyonu sonrası son kullanıcının sitenizde kalma ve sayfa gezinme oranları o sitenin SEO Çalışmaları ile doğrudan alakalıdır. Bu yüzden biz www.yemlihatoker.com olarak Kurumsal SEO Konusunda sizlere profesyonel bir hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Renkler, resimler, kelimeler ve hatta sitenizdeki sunum şekliniz markanızın büyümesi veya küçülmesi demektir. Bunu size açıklamak için bir kaç örnek sunmak istiyoruz. Sizin oyuncak satan bir internet siteniz olduğunu düşünelim. Sitenize girecek kullanıcı kitlesi anne, baba, amca, hala gibi ebeveyn grubu olacaktır. Bu durumda sitemize girdiklerinde onlara dünyanın en güzel oyuncakları gibi bir slogan yerine zeka geliştiren ve kanserojen madde içermeyen oyuncaklar dediğinizde markanızı uzun yıllar ayakta duracak hale getiriyorsunuz demektir.

Bu ve benzeri ince detaylar marka olmak ile piyasadan kaybolmak arasındaki ince çizgiyi belirlemektedir. Bu yüzden Kurumsal SEO Konusunda bizimle görüşmeden hareket etmeyiniz. Alanında uzman bir ekip tarafından siteniz ve rakipleriniz analiz edilecek ve sizler için Kurumsal SEO Planlaması yapılacaktır.

Kurumsal SEO danışmanlığı ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için tek yapmanız gereken bizi arayarak bilgi almak olacaktır.

blog author

SEO Uzmanı Yemliha Toker

Author

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.

Leave a Comment