Yazarım, yazarsın, yazar, yazarız, yazarsınız ve yazarlar… Hangi halini daha çok sevdiniz?  Eminiz ki yazarsınız hali tanıtım yazısı talepleriniz için en uygun olanı. Son yıllarda hatta daha doğrusunu söylemek gerekirse son zamanlarda Google içerikler ve linkler üzerine devrin niteliğinde değişik algılar uyarladı. Bu algılar aslında internet üzerinde ki kopyalama içerik kirliliklerinin önüne geçti. Ve daha kaliteli içerikler üretilmesini destekledi. Akabinde ise içeriklerinde yeterli olmadığı vurgulandı ve tanıtım yazıları önem kazandı. Tanıtım yazısı derken, sadece tanıtım yazısının içerik kalitesini değil, yayınlanmış olduğu platformu kastediyoruz. Öncelikli olarak tanıtım yazısının ne olduğunu ve nasıl yazılması gerektiğini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Tanıtım yazısı nedir?

İşinizle, faaliyet alanınızla ya da sizin kişisel özelliklerinizde ilgili detayların kaleme alındığı ya da birilerinin bu başlıklar ile alakalı olarak hakkınızda yazdıkları yazılara tanıtım yazısı deniyor. Bunu sadece yazın olarak görmemelisiniz. Çünkü tanıtım yazısı kalıcılığı olan ve sürekli devam eden kaliteli reklam yöntemlerinden biri olarak ön plana çıkıyor. İyi ya da kötü tanıtım yazısı nitelendirmesi yapmak doğru olmayacaktır. Çünkü kötü tanıtım yazısı sizlere dijital platformlarda geri dönüşü olmayan olumsuz sonuçları hediye edebilir. Bu yüzden tanıtım yazısının iyi olması önem arz etmektedir. Tanıtım yazınızı kendinizin yazdığını düşünürsek bu arz edilen önemi dikkate almanızı öneririz. Dijital platformlarda sizinle ya da işinizle alakalı yayınlanacak olan tanıtım yazınız ziyaretçileriniz, takipçilerinize ilave edilecek olan yeni adaylar ve müşterileriniz için bir yoldur. Bu yolu en doğru biçimde değerlendirmek ise profesyonel yardım gerektirir.

Tanıtım yazısı nasıl yazılır?

Malumunuz bazen kendimizi ya da işimizi anlatmak kalemle çok kolay olmayabiliyor.  İnsanoğlu yaptığı şeyi nasıl yaptığını anlayamadığı durumları da itiraf etmiştir. Bu aslında olağan ve doğal bir durumdur. Tanıtım yazısı yazamadığınız için kesinlikle üzülmenize gerek yok.  Profesyonel metin yazarlarımız ile tanıtım yazısı taleplerinizi hızlı ve en verimli haliyle kaleme alıyoruz.

Tanıtım yazısı nerede yayınlanır?

Tanıtım yazısı sadece bir yerde ya da bir yayın organında yayınlanmaz. Tanıtım yazısı varsa mevcut web sitenizin popülaritesini, yoksa iş yerinizde ki telefonlarınızın arama trafiği arttırır. Tanıtım yazısı yayını için genel anlamda en uygun alanlar web siteleri, bloglar, basın medya ve gazetecilik platformlarıdır. Hatta ve hatta tanıtım yazınızla birlikte birde sizin platformunuza yönelik link verilirse bu çok daha faydalı olacaktır. Tabi ki linklerin kalıcılığı da önem arz etmektedir. Malum Google linklerin kalitesine göre web sitenizi ya da platformunuzu daha üst sıralara taşıyor. Bir diğer önemli husus ise, tanıtım yazılarınızın yayınlanacağı platformların kalıcılığıdır. Yayınlarınız için kalıcı, yani kısa bir süre sonra kapanmayacak dijital platformları seçmeniz yararınıza olacaktır.

Tanıtım yazısı için biz neler yapıyoruz?

Yukarıda ki paragraflarda  bahsetmiş olduğumuz tüm detayları sizlere profesyonelce sunuyoruz. Yani tanıtım yazınızı kaleme alıyor, sizi ya da anlatmak istediğiniz şeyi anlatıyor ve  tanıtım yazınızın en sağlıklı, en verimli ve en kalıcı platformlarda süresiz yayınlanmasını sağlıyoruz. Çok fazla düşünmeden ve vakit kaybetmeden kalem traşınızı alıp misafirimiz olun. Gerisini ise bize bırakın.