Keywords Suggestion Tool


Enter your keywordAbout Keywords Suggestion Tool

 

Keyword Suggestion Tool nedir?

Anahtar kelimelerin doğru kullanımının web sitenize ve arama motoru sayfalarının üst sıralarında yer almanıza fayda sağladığı önemli bir gerçek. Bu noktada daha iyi olmak için Keyword Suggestion Tool aracını kullanabilirsiniz.

Anahtar kelime araştırması hakkında genellikle yanlış anlaşılan gerçeklerden biri, insanların anahtar kelimelerin genellikle SEO ile ilgili olduğunu düşünmeleridir. Bu, aslında tamamen çevrimiçi pazarlama ile ilgilidir. Ve çevrimiçi pazarlama, arama motoru optimizasyonundan daha fazlasını içerir. Aslında, içerik pazarlaması, ücretli reklam, sosyal medya pazarlaması, e-posta pazarlaması vb. diğer tüm dijital pazarlama uygulamalarını içerir.

ANAHTAR KELİMELERİN ÖNEMİ

Anahtar kelime araştırması aslında tüm bu diğer dijital pazarlama uygulamalarının temelidir. İnterneti kullanmakla ilgilidir ve çevrimiçi yaptığınız her şeyi esas alır. Pazarınız için içerik oluşturmaya, Google veya YouTube’da bilgi aramaktan sosyal medya pazarlamasına ve ücretli reklamcılığa kadar hem tüketiciler hem de pazarlamacılar ve arama motorları, interneti kullanmak için anahtar kelimelere bağlıdır. Anahtar kelimeler olmadan web, yönü veya kuruluşu olmayan bir yer olur. Anahtar kelimeler olmadan, insanlar aradıklarını bulamazlardı, işletmeler hedefledikleri pazar için tekliflerini optimize edemezlerdi. Bu nedenle, anahtar kelimeler çevrimiçi işletme ortamında hayati öneme sahiptir.

Şirketinizin ne için bilindiğini, organik arama trafiğinin nereden geldiğini ve bu pazar için oluşturulacak en iyi içeriği belirlemek için Keyword Suggestion Tool aracını kullanabilirsiniz. Çünkü yeterince doğru anahtar kelime üretmiyor ve aynı şekilde optimize ediyorsanız, o zaman trafik, satış ve sonuçta istediğiniz geliri elde edemezsiniz.

KEYWORD SUGGESTION TOOL NASIL KULLANILIR?

Keyword Suggestion Tool, çevrimiçi pazarlama kampanyalarınız için sınırsız sayıda anahtar kelime akışı oluşturmanıza olanak sağlayan bir araçtır. Size trafik ile ilgili son derece alakalı, anahtar kelime önerileri konusunda sonsuz bir akış sunar. Tek yapmanız gereken bir anahtar kelimesi girmek ve aramanızı esas almak istediğiniz ülkeyi seçmek. Keyword Suggestion Tool , girdiğiniz tohum anahtar kelime için önerilen anahtar kelimelerin bir listesini sağlamak için sektörün önde gelen milyarlarca anahtar kelime veritabanından otomatik olarak yararlanacaktır. Bunlarla, arama trafiğinizi büyütmek ve erişiminizi genişletmek için ücretsiz, kapsamlı ve benzersiz bir işlem yapılabilir, anahtar kelime önerilerini bekleyebilirsiniz. Keyword Suggestion Tool aracından içerik yazarları, SEO uzmanları, webmaster, web sitesi sahipleri ve blog yöneticileri yararlanabilirler.